Stavba, Obchod, Inženýring, Reality Jsme tu pro Vás | Doming

O nás o DOMINGu INVEST

Jako reakce na zájem investorů podílet se na společných projektech vznikla v roce 2008 firma DOMING INVEST a.s., a to jako třetí dceřiná společnost. Několik obchodních příležitosti bylo vyhodnoceno, ale platforma o jisté participaci investorů se takto nenaplnila. Prioritou se tedy stala realizace čistě vlastního záměru. Mezi lety 2010 a 2015 byl úspěšně ukončen projekt výstavby a prodeje rodinných domů „V Zahrádkách“. Ohlasy našich spokojených klientů, kteří dnes na této nové adrese bydlí, jsou toho opět důkazem. Vzniklé území je provedeno v minimalisticky architektonickém stylu. Tento styl architektury má v pojetí stavby preferenci skloubit praktičnost s funkčností. Lze tedy říct, že tato nová brněnská lokalita, je v tomto ohledu jakousi zárukou kvality s tradicí.

Celková situace lokality rodinných domů „V Zahrádkách“

rodinne domy v zahradach lisen

Čtvrť rodinných domů navazuje na již dříve zrealizovaný projekt rezidenčního centra “Rezidenční centrum bydlení v Brně ve Staré Líšni“ z portfolia společnosti DOMING.

Angažovanost společnosti DOMING INVEST a.s., je dále zaměřena na nové projekty. V majetkově propojené skupině (DOMING, DOMING REALITY, DOMING INVEST, APARTMÁNY RAZULA) je neméně důležité vytvářet podmínky pro plnění preferovaných cílů a tyto cíle dále naplňovat.

Kontakty

Sídlo společnosti (fakturační údaje):
DOMING INVEST, a.s.
Dřevařská 12, 602 00 Brno

Doručovací adresa:
DOMING INVEST, a.s.
Holzova 23, 628 00 Brno

IČ: 283 19 524
DIČ: CZ 283 19 524
zapsaná v OR vedeném KS v Brně, oddíl B, vložka 5757

Sekretariát:
tel./fax: +420 545 215 187
e-mail: info@doming.cz

doming invest logo