Stavba, Obchod, Inženýring, Reality 12 let na rezidenčním trhu

Partneři

Lomax_logo

Firma LOMAX & Co spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 a dnes je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a plotů a bran v ČR. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Bořetice a od svého vzniku bylo hlavním cílem dodávat zákazníkům kvalitní výrobky.

Více o firmě LOMAX

 

KPB JPEG

KOUPELNY PRO BRNO byly otevřeny na podzim roku 2007. Koupelnové studio vzniklo díky vytrvalé práci majitelů a zaměstnanců firmy  MAKATHERM, která si značku KOUPELNY PRO BRNO zvolila jako svůj vývěsní štít a svoji reprezentaci u klientů,  kteří hledají kvalitního dodavatele pro svoji koupelnu  a další vnitřní vybavení svého bytu či domu. 

Více o firmě KOUPELNY PRO BRNO

KPP_CZ_G_5 _G_90 _2

Firma Kratochvíl Parket Profi vznikla roku 1993. Dováží kvalitní podlahové krytiny od předních evropských výrobců, za kterými stojí mnohaletá tradice, zkušenosti a moderní technologie výroby. V současné době patří k největším distributorům dřevených podlah a dalších podlahových krytin v České republice.

Více o firmě KPP

 

 lut  logo na modr m podkladu

Stavební společnost  Žitný byla založena stavitelem Ing. Markem Žitným na konci roku 1994. Zpočátku se věnovala téměř výhradně rekonstrukcím, v průběhu doby však ve firmě vznikla samostatná oddělení pro rekonstrukce a novostavby.

Více o firmě ŽITNÝ

Další partneři:

UCBk 3D_1_1